.

.

New
ОЕМ ПАНДУИТ ТМ3С10-Ц186,

ОЕМ ПАНДУИТ ТМ3С10-Ц186,

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

TM3 S10-C186, држачот за врзување на Кабелот Во темно сина боја се користи со стандардни или лесни тешки кабелски врски и се нанесува со завртка #10 (M5) Широк е 0,86" (22 мм) и изработен од полипропилен што може да се открие метал за внатрешни средини. Доаѓа во пакети од 100.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди