.

.

New
Кхдфдц Аквариум Дрифтвуд Декорација Вештачка Смола Дрво Багажникот За Аквариум Орнаменти Смола Декор За Ракчиња Засолниште Куќа Одгледување

Кхдфдц Аквариум Дрифтвуд Декорација Вештачка Смола Дрво Багажникот За Аквариум Орнаменти Смола Декор За Ракчиња

DEN 4254.08

Тековен
Во продавницата

Карпестиот Аквариумски Декор прави одличен додаток на големиот резервоар, Изработен од материјал од смола, создава водени струи и блескави подводни сцени. Тоа е живописно и боја детални за да додадете жив и природен живот на вашиот резервоар,. Погоден за сол и свежа вода, Добро конструиран, доволно е тежок што нема да се движи во резервоарот,. Променете го вашиот аквариум во прекрасна глетка. Карпестиот Аквариумски Декор прави одличен додаток на големиот резервоар, Изработен од материјал од смола, создава водени струи и блескави под вода scenes.It е живописно и боја детално за да додадете жив и природен живот во вашиот резервоар, Погоден За сол и свежа вода, Добро конструиран, доволно е тежок што нема да се движи во резервоарот,Сменете го вашиот аквариум во прекрасна глетка.Спецификации : Материјал : Смола : Како Што Е Прикажано Сликитип : вклучен Е Рибен Пакет : 1 х декорација (не вклучувајте слики други демо производи)Белешки : 1. Ве молиме дозволете 0,5 - 1,5 см грешка, поради рачно мерење. Поради разликите во камерите, светлата, бојата на вистинската ставка ќе биде различна од бојата на фотографијата. Ве молиме разберете го тоа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди