.

.

New
Идеалиј пчела Во Фиоката На Вратата На Цвеќето Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујнски Кабинет Облекување Маса

Идеалиј пчела Во Фиоката На Вратата На Цвеќето Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујнски Кабинет

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло. Големина : [Копче На Вратата]-3,5евизија 2,8 СМ/1,38€1,10 ИНЧИ. [Завртка]-0,4 € 2,5 СМ. Лесен за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка. Погоден за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Материјал За Рачка За Влечење Фиоки : СТОМАЧНИ + Стакло со живописно печатење, нашата рачка на копчето за фиоки има магичен ефект во украсувањето и додава бои за вашиот простор. Лесна за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка Погодна За кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Пакетот вклучува : 4 Х рачка на копчето за фиоки 4 X завртка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди