.

.

New
Mhyfc Редење Фиока Десктоп Организатор, Документ Писмо Хартија Фиока За Датотеки Сортирач, Канцеларија И Дома

Mhyfc Редење Фиока Десктоп Организатор, Документ Писмо Хартија Фиока За Датотеки Сортирач, Канцеларија И Дома

DEN 2067.36

Тековен
Во продавницата

Големина : W243x D325x H257mm кабинет За датотеки Со фиоки, идеален за лична употреба, ограничен простор, комплетни фиоки со висока страна, погодни за големина на букви, висечки папки. Дизајн на рабови со закосени фиоки : не треба да ја составувате рачката, површината изгледа многу јасна. Компактна и погодна за повеќето контра простори, гумената основа што не се лизга гарантира дека не се движи лесно и ја штити вашата маса од гребнатини и абење. Ако бирото во вашиот дом или канцеларија изгледа неуредно, овој кабинет за фиоки ќе ви помогне да го поедноставите работниот ден. Материјал : Пластика Големина : W243x D325x H257mm Color : сина, црна , сива Кутија Содржи : буква фиока направена од робусно влијание, заштита на животната средина. Со своите тенки, елегантни линии, овој послужавник ќе најде место не само на вашата работна маса, туку и на вашата странична маса или во канцеларискиот шкаф.Високо практично, неговото широко фронтално отсекување ви овозможува многу лесно да ја отстраните содржината. Овие послужавници можат да бидат наредени вертикално или во влечкава формација.Совршен за редење и организирање писма, датотеки и документи.Овој кабинет со датотеки може да ја направи вашата канцелариска маса чиста и уредна.Канцелариски И Училишен Прибор Кутии За Датотеки За Складирање Проширување На Датотеки И Папки За Менување Паричници И Внатрешни Папки Послужавници И Поддршка За Редење Сортирачи На Датотеки Јакни И Џебови За Датотеки Канцелариски Лавици И Дисплеи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди