.

.

New
ЈАНГ1МН Мат Ладење Куче Мраз Рампа Мраз Свила Миленичиња Рампа Мачка Куче Кул Рампа За Спиење Мус Одгледувачница Зелена 6547СМ

ЈАНГ1МН Мат Ладење Куче Мраз Рампа Мраз Свила Миленичиња Рампа Мачка Куче Кул Рампа За Спиење Мус Одгледувачница

DEN 438.40

Тековен
Во продавницата

Име : ПЕЧАТЕНА 3д душек ЗА миленичиња со Високи перформанси, материјал : ледена свилена ткаенинаДимензии : Л*В=65*47СМ, дебелина на полнење : 1,5 см.Применливо за домашни миленици во рок од 15 кг, миленичиња во рок од 55 см. Карактеристики : Директно перење, тродимензионална вентилација, здрава заштита на гребенот, безбедна и еколошка, лесна за отстранување и миење, дното не се лизга.Освежувачки и нелепливи, чисти и ја намалуваат болеста на кожата. Инструкции за перење : површината мраз свила мат не може да се мијат машина, избришете со влажна крпа, лагер 3Д материјал може директно да се мијат. Таа е погодна за вашето домашно милениче, мека и удобна, куќата може да се премести, можете да го носите вашето домашно милениче кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА во дневната соба или да се сончате во дворот.Удобна и добредојдена куќа за вашето домашно милениче да живее среќен живот. Многу е удобно и спие дизајнирано да ги чува миленичињата безбедни и топли, мачките и миленичињата сакаат да се кријат во нив. Добар дизајн, лесен за чување и носење миленичиња за играње додека јадете, обезбедува мало засолниште за миленичиња за промовирање на гнездење и џвакање instinct.It е удобен, топол, стилски и иновативен.Домашните миленици можат да спијат, играат и вежбаат.Забавни и шарени играчки за активност за вашето домашно милениче.Одличен материјал, еколошки, мек и удобен, стилски дизајн и извонредна изработка, популарен и нежен, е совршен подарок за вашето домашно милениче.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди