.

.

New
Црно-Бело Шарени Надворешен Внатрешен Тепих 4' Х 6 ' Преден Трем Килим Памучни Рачно Ткаени Душеци За Добредојде Слоевити Душеци За Врати За Предниот Трем/Влез/Соба З

Црно-Бело Шарени Надворешен Внатрешен Тепих 4' Х 6 ' Преден Трем Килим Памучни Рачно Ткаени Душеци За Добредојде

DEN 687.84

Тековен
Во продавницата

Класична ШЕМА со ПРУГИ : црно-белиот килим со Пруги нуди секојдневна елеганција во форма на класична шема Со Пруги Чувајте го вашиот дом убав и чист Изградена ДА ТРАЕ : нашата црно-бела подлога за врати изработена од висококвалитетен памук,густа и издржлива дизајнирана за долготраен живот,одлична за секојдневна употреба. Погоден ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Префект За Внатрешен Надворешен простор, подлога за влезната врата, тепих за трем, тепих за фарма, тепих за кујна, тепих за бања, тепих за влез, тепих за стан, тепих за студентски дом и многу повеќе. Лесен ЗА ЧИСТЕЊЕ : Лесен за нега и употреба,Машинско перење Со благ детергент и вода; не избелувајте. Редовното правосмукалка и чистење на самото место ќе му помогнат на килимот да остане привлечен и услужлив. Прилагодена ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : нашите 4х6 црни надворешни килими се подебели од повеќето килими . Овој тепих со црно-бела лента што се пере е отпорен на надворешни елементи;најновиот и најмодерен декор на фарма!Instagram-подготвен!. Украсете го вашиот дом со стил со нашиот црно-бел килим со Пруги!Нашата црно-бела подлога за влезната врата е Супер Популарна во Pinterest,ставете ја на предниот трем со подлога за добредојде одозгора. Многу слатко слоевитост! Добијте ги вашите гости со елеганција! најновиот и најмодерен декор на фарма! Овој класичен црно-бел трем р килим е разноврсен за внатрешна или надворешна употреба. Тоа може да се користи како врата, бања килим, трем мат, кујна мат, стан килим, површина килим, влез вратата килим.Именуваш! Карактеристики : . неговото тесно ткаење има мали неправилности што го прават секој килим еден од еден вид. Овој Црно-Бел Килим со Пруги е цврст, стручно ткаената конструкција доаѓа од неговата рачно изработена изработка. Прифатете ја нејзината смела, графичка шема за вашите рустикални или урбани ентериери и стилизирајте ја како минималистичка или традиционална изјава. Лесен за нега и употреба,вакуум чист,Машинско перење Со благ детергент и вода,закачете суво.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди