.

.

New
Браекн Функционални Деца Пријателски Шарени Момчиња Девојки Тешки Отпорни На Удари Симпатична Футрола Со Ремен, Држач За Удар, Држач За Моливи за apple iPad 8 Генерациј?

Браекн Функционални Деца Пријателски Шарени Момчиња Девојки Тешки Отпорни На Удари Симпатична Футрола

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Детска Кутија отпорна На удари За apple i Pad 102 "8 Генерација 2020 (Број На Модел : a2270 A2428 A2429 A2430), i Pad 10.2" 7 Генерација 2019( Број На Модел : A2197 A2200 A2198), не одговара на ниту еден друг модел. Куќиштата овозможуваат лесен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Порти и Копчиња). Изработен од силикон погоден за деца, нетоксичен и апсорбира удари, неговиот дизајн на трислојна структура обезбедува добра заштита на целото тело од испакнатини и шок;. Прилагодливиот Ремен за Носење На Рамо ви овозможува да го носите вашиот i Pad 8-ми/7-ми Генерација со рака без рака; Вградениот Држач За Моливи безбедно ќе го чува Вашиот i Pad Молив со нашиот случај вклучен. ЈАБОЛКО МОЛИВ НЕ Е ВКЛУЧЕН. Вградениот ротирачки држач за удари од 360 степени и прилагодливиот ремен за раце обезбедуваат пофлексибилен и поудобен начин за користење на вашиот i Pad 10.5, идеален за момчиња,девојчиња,деца. Практичното Држење на Рачката овозможува да се држите и да го носите вашиот i Pad 8-ми/7-ми од место до место, додека нудите полесен начин за држење И користење На Вашиот Ipad Воздух / Pro 10.5 со една или две раце. Детска Кутија отпорна На удари За apple i Pad 10.2 "8 Генерација 2020 (Број На Модел : a2270 A2428 A2429 A2430), i Pad 10.2" 7 Генерација 2019( Број На Модел : A2197 A2200 A2198), не одговара на ниту еден друг модел. Куќиштата овозможуваат лесен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Порти и Копчиња). Изработен од силикон погоден за деца, нетоксичен и апсорбира удари, неговиот дизајн на трислојна структура обезбедува добра заштита на целото тело од испакнатини и шок;. Прилагодливиот Ремен за Носење На Рамо ви овозможува да го носите вашиот i Pad 8-ми/7-ми Генерација со рака без рака; Вградениот Држач За Моливи безбедно ќе го чува Вашиот i Pad Молив со нашиот случај вклучен. ЈАБОЛКО МОЛИВ НЕ Е ВКЛУЧЕН. Вградениот ротирачки држач за удари од 360 степени и прилагодливиот ремен за раце обезбедуваат пофлексибилен и поудобен начин за користење на вашиот i Pad 10.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди