.

.

New
Нов ЛАПТОП 8X DVD RW RAM Dl Писател Супер Мулти 24x CD-RW Burner SATA Оптички Погон Замена За Lenovo ThinkPad W540 W541 T540p E560 L440 L540 E550 E540 E555 E560 S430

Нов ЛАПТОП 8X DVD RW RAM Dl Писател Супер Мулти 24x CD-RW Burner SATA Оптички Погон Замена За Lenovo ThinkPad W540

DEN 680.00

Тековен
Во продавницата

Состојба : Сосема Нов, Никогаш не се користи Производител : Матшита. 9,5 мм во висина, САТА Интерфејс, Вчитување На Фиоката. Приклучете и играјте, нема потреба од програми за возачот. Брзина на пишување : ДВД-RAM МЕМОРИЈА : 5 X DVD+R : 8 X DVD+R DL : 4 X DVD-R DL : 4 X DVD+RW : 8 X DVD-R : 8 X DVD-R : 6 X CD-R : 24 X CD-RW : 24 X. 1 Година Гаранција На Продавачот. Модел : UJ8 C2 UJ8 E2 UJ8 G2.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди