.

.

New
Ипетбум Птичји Костур Стојат Со Огледало Птичји Кафез Костур Песок Папагал Гранка Стојат Папагал Кафез Играчки За Мали Конури Mac Папагали Папагали Љубов Птици Сиб?

Ипетбум Птичји Костур Стојат Со Огледало Птичји Кафез Костур Песок Папагал Гранка Стојат Папагал Кафез Играчки За Мали

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Изработен од врвен и природен дрвен материјал, кој е безбеден и издржлив за употреба на папагалот Тоа е совршена играчка за играње и џвакање за вашиот папагал, авантура и желба за истражување. Особено е погоден за папагал и други мали миленичиња, што е безбедно и. Изборот за вашите блиски пријатели кои имаат прекрасен папагал за миленичиња. За здравјето на малиот папагал, сопственикот треба да го подготви овој практичен штанд за обука на птици. Изработен од врвен и природен дрвен материјал, кој е безбеден и издржлив за употреба на папагалот. Тоа е совршена играчка за играње и џвакање за вашиот папагал, авантура и желба за истражување. Особено е погоден за папагал и други мали миленичиња, што е безбедно и. Изборот за вашите блиски пријатели кои имаат прекрасен папагал за миленичиња. За здравјето на малиот папагал, сопственикот треба да го подготви овој практичен штанд за обука на птици. Опис овој држач за костур за папагали е произведен со врвен дрвен материјал за издржлива и практична употреба. изгледот може успешно да го привлече вниманието на вашето домашно милениче птица. Оваа платформа за костур за папагали може да го натера вашиот папагал да одржува среќно расположение и да го вежба своето тело. Стабилна основа и структура, а овој држач за костур за птици е погоден за домашен, канцелариски или кафез за птици.Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Дрво-Големина : 35, 00Х12, 00 Х12, 00см/13, 76Х4, 72 Х4, 72во-за здравјето на малиот папагал, сопственикот треба да го подготви овој практичен штанд за обука на птици.- Особено е погоден за папагал и други мали миленичиња, што е безбедно и .- Тоа е совршена играчка за играње и џвакање за вашиот папагал, авантура и желба за истражување.- Изработен од врвен и природен дрвен материјал, кој е безбеден и издржлив за употреба на папагалот.- Изборот за вашите блиски пријатели кои имаат прекрасен папагал за миленичиња.Пакет Вклучувајќи 1 X Папагал Костур Штанд.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди