.

.

New
Мекнус Надворешна Одгледувачница, Куќа За Кучиња, Игралиште За Кучиња,Игралиште За Кученца, Отпорна Термопластична Смола,Дизајн На Преклопување со Странични Вент?

Мекнус Надворешна Одгледувачница, Куќа За Кучиња, Игралиште За Кучиња,Игралиште За Кученца, Отпорна Термопластична

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМИНА : големината на куќата за кучиња е 71 (Л) € 58 (W) € 68 CM (H) Влезната големина Е 42Х32СМ. Внатрешната големина е 65€50€60 CM. Просторот во куќата за кучиња е погоден за кучиња под 10 килограми. МАТЕРИЈАЛ : одгледувачницата на отворено е изработена од термопластична смола, материјал отпорен на удари и отпорен НА УВ, со странични ѕидови во стилот на размавта кои стануваат платформи и обезбедуваат повеќе простор за вашите животни. КУЌА ЗА КУЧИЊА на ОТВОРЕНО : нашата пластична куќа за кучиња е совршена за употреба во дворови, дворови, дворови и многу повеќе. Двојните отвори обезбедуваат циркулација на свеж воздух за да го одржите вашето куче ладно во лето. Покрај тоа, нашите куќи за кучиња се направени со изолација;. ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА : нашата куќа за кучиња е прицврстена со прицврстувачи и завртки за да се обезбеди стабилност на целокупната структура. Возрасен човек од 130 килограми лесно може да седне на покривот без да ја уништи куќата. Во кутијата има два клинци; можете исто така да ги користите за да ја прицврстите куќата за кучиња на земја. ЛЕСЕН ЗА СОСТАВУВАЊЕ и ВОДООТПОРЕН : едноставни алатки, комплетни делови, дизајн на тока и фиксирање на завртки. Возрасните можат да го соберат за само половина час. Запечатени врски и подигнат под заштитете го вашето куче од дожд. Со одвојлив покрив, многу ви е погодно да ја исчистите куќата за кучиња. Утешете го вашиот мал пријател со Нашата Пластична Куќа За Кучиња. Оваа одгледувачница има силен цврст дизајн и повеќе точки за вентилација за природен проток на воздух. Овој дизајн најдобро ќе одговара на вашите мали крзнени пријатели.Карактеристики : Вкупна големина околу 71 см (Л) х 55 см (Ш)х 68 см (Ч) Преклоплив и лесен за составување Подигнат под за да го држите кучето подалеку од погодно за куче До 10 Кгпакет Содржина : 1 х одгледувачница за кучиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди