.

.

New
TURNMEON 8Pcs Шимшир Вештачко Цвеќе Отворено УВ Отпорни Лажни Цвеќиња, Вештачка Пластика Цвет Зеленило Грмушки Растенија За Гробишта Затворен Надвор Саден Сад Домашна Г

TURNMEON 8Pcs Шимшир Вештачко Цвеќе Отворено УВ Отпорни Лажни Цвеќиња, Вештачка Пластика Цвет Зеленило Грмушки

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

①Реални Вештачки Цвеќиња 8 Снопови вештачко цвеќе, Добро изработени и живописно обоени изгледаат реално, одморете го расположението и чудете се ●Издржлив Материјал●изгледа реално.Овие пластични цвеќиња никогаш нема да исчезнат и лесно се грижи за тоа може против жестока ветер дожд. ●Погоден За Канцелариски Работници, Отпорен На Висока температура, отпорен НА УВ, никогаш не избледува,нема потреба од вода или средување; пластичен материјал, никогаш не венее, совршен за луѓе кои имаат зафатен распоред, но сакаат цвеќиња. се препорачува редовно чистење, само избришете со сува крпа. ●Димензии● : Лажни цвеќиња на отворено, 9,5" Широк х 13 " должина.секоја грмушка има 7 флексибилни стебла и дарежливи лисја.Бидејќи гранките на цвеќињата се многу флексибилни, можете да го промените обликот на цвеќето во секое време според вашето расположение.Треба само да направите неколку прилагодувања за цвеќињата да изгледаат повеќе меки. `+Топла Атмосфера : живописното вештачко цвеќе создава пријатен амбиент, лажните вештачки зеленило се соодветна кутија за прозорци, влезна врата, саксии, висечки жардиниери, трем, канцеларија, градина, дом, свадби, забави или друга внатрешна надворешна декорација. ①Реални Вештачки Цвеќиња 8 Снопови вештачко цвеќе, Добро изработени и живописно обоени изгледаат реално, одморете го расположението и чудете се. ●Издржлив Материјал●изгледа реално.Овие пластични цвеќиња никогаш нема да исчезнат и лесно се грижи за тоа може против жестока ветер дожд. ●Погоден За Канцелариски Работници, Отпорен На Висока температура, отпорен НА УВ, никогаш не избледува,нема потреба од вода или средување; пластичен материјал, никогаш не венее, совршен за луѓе кои имаат зафатен распоред, но сакаат цвеќиња. се препорачува редовно чистење, само избришете со сува крпа. ●Димензии● : Лажни цвеќиња на отворено, 9,5" Широк х 13 " должина.секоја грмушка има 7 флексибилни стебла и дарежливи лисја.Бидејќи гранките на цвеќињата се многу флексибилни, можете да го промените обликот на цвеќето во секое време според вашето расположение.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди