.

.

New
3дроза Фудбалска Топка Изолирана Над Фудбалот Во Бела Позадина. - Биро Рампа Место Душеци

3дроза Фудбалска Топка Изолирана Над Фудбалот Во Бела Позадина. - Биро Рампа Место Душеци

DEN 422.40

Тековен
Во продавницата

Голем биро рампа, 23 "х 16" со 08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди. Разновиден за дома, канцеларија, училиште и игри, како и место мат за јадење. Мазна површина, која обезбедува површина без триење за движење на глувчето со брзина и контрола. Издржливата гумена основа што не се лизга спречува лизгање на големата подлога на глувчето. Повеќенаменска употреба и ќе ги заштити површините од гребнатини, дамки и топлина. Лесно се чисти со влажна крпа или сунѓер. Не користете груби средства за чистење. Работи добро на различни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал и мермерни површини. Одлична идеја за подарок за секоја пригода. Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди. Разновиден за дома, канцеларија, училиште и игри, како и место мат за јадење. Мазна површина, која обезбедува површина без триење за движење на глувчето со брзина и контрола. Издржливата гумена основа што не се лизга спречува лизгање на големата подлога на глувчето. Повеќенаменска употреба и ќе ги заштити површините од гребнатини, дамки и топлина. Лесно се чисти со влажна крпа или сунѓер. Не користете груби средства за чистење. Работи добро на различни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал и мермерни површини. Одлична идеја за подарок за секоја пригода. Фудбалска топка изолирана преку фудбал во бела позадина Спортска подлога За Спортско Биро Е висококвалитетна подлога за биро со големи димензии, 23" х 16" со дебелина од 0,08". Печатени со исклучителни сублимирани дизајни. Разноврсна за дома, канцеларија, училиште и игри. Оптимизиран за удобност и издржливост. Исто така може да се користи како место мат. Направено од тешка рециклирана гума.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди