.

.

New
BYBYCD Корејски Стил Клип За Коса Елегантен Темперамент Женски Додатоци За Коса Сите Натпревар Полукруг Девојки Фаќање Клип Љубов Геометриски Коса Канџа

BYBYCD Корејски Стил Клип За Коса Елегантен Темперамент Женски Додатоци За Коса Сите Натпревар Полукруг Девојки

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Име На Предметот : Пластичен Клип За Коса Материјал : Ацетат. Тип На Шема : Основен, Едноставен. Стил : Темперамент. Карактеристика : Украсете Стил : Темперамент Применлива Сезона : Четири Сезони Применлива Сцена : Обичен Тип На Шема : Основен, Едноставен Пакет вклучува : 1 Еез Канџа За Коса За Луѓе : Девојки, Возрасни, Жени Име На Ставка : Пластична Спојка За Коса Големина : О : 7,3 см; П. : 6см Боја : Шарен Материјал : Ацетат Ако имате било какви прашања во врска со овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Ви благодариме за купувањето!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди