.

.

New
ГОЛЕМИ БРИШЕ Кафез-Ѕид &засилувач; Ван Заградата 2421-0000

ГОЛЕМИ БРИШЕ Кафез-Ѕид &засилувач; Ван Заградата 2421-0000

DEN 239.84

Тековен
Во продавницата

Чувајте ја вашата када Со Големи Марамчиња цврсто и блиску при рака Едноставно турнете Ја кадата Со Големи Марамчиња во прилагодлива заграда, затегнете и подготвени сте да издадете. Ван монтажни-поправки за обложување на облоги или лесно се интегрира во нарачан систем за решетки. Монтажа на ѕид-чувајте во близина во гаража или работилница. Произведен во робустен висококвалитетен поликарбонат. Претходно дупчат дупки за фиксирање на завртки. Големиот кафез За Марамчиња е одлична опција за монтирање на Вашите големи цевки за Марамчиња на најзгодните локации. Претходно дупчените дупки за завртки обезбедуваат целосна флексибилност за да ги држите вашите големи Марамчиња при рака.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди