.

.

New
Собрание на ламбата за замена со оригинална оригинална сијалица OEM внатре за Vivitek 3797802500-SVK проектор

Собрание на ламбата за замена со оригинална оригинална сијалица OEM внатре за Vivitek 3797802500-SVK проектор

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

IET светилките користат само оригинални производи на производител OEM сијалици внатре Единиците за куќиште на IET светилки се направени од издржливи и високо квалитетни материјали и се гарантира дека правилно се вклопуваат. Оваа ламба ќе ги исполни оригиналните стандарди за квалитет и перформанси на производителот. Последно 3x подолго од генеричките ламби! Подобра сигурност, посветла слика, подолготрајна. Број на дел од ламбата : 3797807700-SVK. 180 дена гаранција. 30 дена гаранција за враќање на парите. IET светилките користат само оригинални производи на производител OEM сијалици внатре. Нашите единици за домување се направени од трајни и високо квалитетни материјали и се гарантира дека правилно се вклопуваат. Оваа ламба со домување ќе ги исполни оригиналните стандарди за квалитет и перформанси на производителот. Ако не сте 100% задоволни од набавката, испратете го производот назад во рок од 30 дена за целосна гаранција за враќање на парите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди