.

.

New
Манама Бахреин Сити Акварел Мини Двострани Преносни Шминка Огледало Кралицата

Манама Бахреин Сити Акварел Мини Двострани Преносни Шминка Огледало Кралицата

DEN 416.00

Тековен
Во продавницата

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало. Карактеристика : - Тркалезна форма .;- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .;- Се отвора со две стаклени огледала.;- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Функција : - Тркалезна форма .- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .- Се отвора со две стаклени огледала.- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. - Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.Материјал : - Рамка : Премиум Нерѓосувачки челик-Огледало : Количина На Стаклен Пакет : 1 х огледало клучни зборови : Огледало,Манама,шминка,бахреин,Шминка,Земја,џебно огледало,Град,Компактно огледало, Акварел, Рачно огледало, Илустрација,огледало на Маса,Огледало,Симпатична шминка, алатки За Убавина без огледало за да ја измиете вашата шминка? Ова рачно џебно огледало во форма на срце е добар избор за подарок за вашата мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Тоа дури и одговара на вашиот мал плик паричник, навистина погодно да се земе и да си одат. Се отвора со две стаклени огледала. Огледалото и рамката се изработени од врвен нерѓосувачки челик; тој е издржлив и нераскинлив во секојдневната употреба. Огледалото се отвора од 0 до 180 степени, потпрено под секој агол за различни прилики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди