.

.

New
Фсисм Палас Стил Принцеза Шминка Огледало Со Рози Жени Девојки Овална Суета Козметичка Алатка Со Анти-Лизгање Рачка Срце

Фсисм Палас Стил Принцеза Шминка Огледало Со Рози Жени Девојки Овална Суета Козметичка Алатка Со Анти-Лизгање Рачка

DEN 854.40

Тековен
Во продавницата

Изработени од смола, имаат мазни линии и светли текстури Гроздобер стил рачни огледало, рози обрасци околу огледалото. Чистото огледало ви овозможува да видите детали на лицето без изобличување. Големината на рачката и допирот се само убави за фаќање. Соодветна големина за домашна употреба. Погоден за секојдневна употреба, забави и така натаму. Карактеристики : Изработени од смола, имаат мазни линии и светли текстури.Гроздобер стил рачни огледало, рози обрасци околу огледалото.Чистото огледало ви овозможува да видите детали на лицето без изобличување.Големината на рачката и допирот се само убави за фаќање. Соодветна големина за домашна употреба.Погоден за секојдневна употреба, забави и така натаму.Изборна Боја : Розова, Сина, Бела : прибл. 26, 5х12см(10, 43х4, 72ин)Материјал : Смола+Список Со Стаклени Пакувања : 1 * огледала : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2см. ви благодариме за разбирањето. Мониторот не е калибриран, а бојата на објектот прикажан на фотографијата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.За Бања, Дневна Соба, Спална Соба, Влез.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди