.

.

New
КСЈАНФА Пејачка Турнеја Концерт Трговска Мачка Албум Шминка Торба Фанови Подарок Музички Љубовник Патент Торбичка

КСЈАНФА Пејачка Турнеја Концерт Трговска Мачка Албум Шминка Торба Фанови Подарок Музички Љубовник Патент Торбичка

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

€МАТЕРИЈАЛ q торбата за шминка е изработена од памук и лен, која има силна отпорност на абење и водоотпорна функција Тоа е погодно да се користи дома и патување. ●ГОЛЕМИНА 23см*18см, рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка. Платнената чанта може да се користи за носење козметика и тоалети како кармин и сенка за очи. Може да се користи и како торба за складирање, што ја прави пренослива и практична. ①СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА е погодна за студирање, работа, бизнис, патување, одмор, кампување, фитнес, забава, шопинг употреба. Лесен, близок и безбеден. Може да биде и разноврсна торба за складирање за чување ситници дома, на работа или на училиште. ●ПОДАРЕТЕ за СЕКОЈА ПРИГОДА, Дајте ја на вашата баба, пријатели, сестра, девојка, мајка, дете, учителка како изненадување. Тоа е совршен подарок за родендени на важни луѓе, Валентин, Денот на Благодарноста и дипломирањето. Q гаранција дека сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и внимателна услуга. Ако ја примите стоката или имате какви било проблеми со користење на нашите производи, ве молиме известете ни преку е-пошта. €МАТЕРИЈАЛ q торбата за шминка е изработена од памук и лен, која има силна отпорност на абење и водоотпорна функција. Тоа е погодно да се користи дома и патување. ●ГОЛЕМИНА 23см*18см, рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка. Платнената чанта може да се користи за носење козметика и тоалети како кармин и сенка за очи. Може да се користи и како торба за складирање, што ја прави пренослива и практична. ①СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА е погодна за студирање, работа, бизнис, патување, одмор, кампување, фитнес, забава, шопинг употреба. Лесен, близок и безбеден. Може да биде и разноврсна торба за складирање за чување ситници дома, на работа или на училиште. ●ПОДАРЕТЕ за СЕКОЈА ПРИГОДА, Дајте ја на вашата баба, пријатели, сестра, девојка, мајка, дете, учителка како изненадување. Тоа е совршен подарок за родендени на важни луѓе, Валентин, Денот на Благодарноста и дипломирањето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди