.

.

New
Кекесо Долга Полнета Перница За Гушкање Диносауруси Дино Кадифен Перница За Тело Перница За Спиење Меки Големи Диносауруси Лумбална Перница За Грб Полнети Подаро?

Кекесо Долга Полнета Перница За Гушкање Диносауруси Дино Кадифен Перница За Тело Перница За Спиење Меки Големи

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Плишана Перница од диносаурус : нашиот долг диносаурус е изработен од висококвалитетна еластична ткаенина и полнет со Мек ПП Памук, супер мек и мек, ќе се чувствувате многу удобно кога ќе го прегрнете Подарок за диносаурус за деца : симпатичниот Кадифен е одличен подарок за вашите прекрасни девојки или вашите слатки деца на нивниот роденден или други фестивали, празници. Долга Перница За спиење : долгата перница За Диносаурус има различни функции и може да се користи како перница, перница за грб, перница за поставување, перница за фрлање, перница за спиење, перница за гушкање за да се задоволат различните потреби. Секој дел е целосно исполнет, не се плаши од стегање и не е лесно да се деформира. Спакувано со вакуум : пакетот ќе биде мал кога ќе го примите, не се разочарувајте уште, кога распакувате, ве молиме протресете го и допрете го нежно и оставете го 24 часа за да се врати во првобитната форма. Симпатичен Кадифен Диносаурус : сега имаме диносауруси во 2 големини, должината се мери од глава до опашка. Полнети Диносаурус Кадифен. Полнети Диносаурус Кадифен. Оваа долга перница за фрлање диносаурус е компресирана со вакуум, ве молиме внимателно отворете го пакувањето кога ќе го примите, извадете ја перницата и лесно тапкајте ја, потоа ставете ја на сонце еден час или два, и конечно ќе добиете прекрасна мека долга животинска перница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди