.

.

New
Богатства КАРОЛИНА CK4460SOAP Бебе Глушец Среќен Божиќ Керамички Сапун Диспензерот, Рака Сапун Диспензерот Пумпа Шишиња За Бања Кујна, Празни Полнење Течен Сапун Конте

Богатства КАРОЛИНА CK4460SOAP Бебе Глушец Среќен Божиќ Керамички Сапун Диспензерот, Рака Сапун Диспензерот Пумпа

DEN 208.00

Тековен
Во продавницата

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Мери 7 инчи висока и околу 3 1/2 инчи во дијаметар. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот. Овој декоративен диспензер можете да го користите За Кујнски Дозер За Сапун Или Да го Наполните Со Лосион Како Модерен И Празничен Декор за Бања. Безбедно е да се полнат со различни течности за секојдневна употреба на собна температура. Може да се стави во која било работна површина, бања, кујна или канцеларија. Користете го како празничен дозер за Сапун за вашата гостинска бања или за уживање во семејството. Овој диспензер за сапун може да го користи за секој течен сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце или масла за масажа. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Подароци за Бебешки Глушец, Колекционерски предмети За Бебешки Глушец, Дозер За Сапун За Бебиња. Керамички Сапун Диспензерот кој раса специфични Бебе Глушец уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Диспензер За Керамички Сапун. Овој Диспензер за Керамички Сапун е од колекцијата Богатства На Каролина Среќна Новогодишна Елка. Керамички Сапун Диспензерот. Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Овој шарен диспензер за уметнички дела е одличен начин за персонализирање или украсување кујна Или бања Со Димензии 7 инчи високи и околу 3 1/2 инчи во дијаметар. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот. Забележете дека пумпата нема совршено да се навртува на керамичкиот врв поради разликата во овие два материјали.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди