.

.

New
ЕНЕВОТКС Фенси Коктел Салфетки Меур На Меурчиња Декоративни Салфетки 20 Х 20 Инчи За Семејни Вечери, Свадби, Коктел, Декорација На Кујнски Садови

ЕНЕВОТКС Фенси Коктел Салфетки Меур На Меурчиња Декоративни Салфетки 20 Х 20 Инчи За Семејни Вечери, Свадби,

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : Комплет од 4 Салфетки со големина од 20 Инчи на 20 Инчи Додадете допир на час на вашата трпеза со поставување на овие елегантни салфетки за вечера кои помагаат во зголемувањето на вашето искуство за јадење. Материјал : Изработени од Сатенска Ткаенина, нашите салфетки може да се постават оставени од полнач или елегантно да се преклопат исто така, овие се одлични за хотели, ресторани и свадбени настани бидејќи убаво се надополнуваат со декор наоколу. Загарантирано Задоволство : овие крпа салфетки се еднократно и може да се мијат во машина повеќе пати во ладна вода со слични бои. Ние го направивме нашиот производ со екстремна грижа за апсолутно задоволство на клиентите. Пакетот Вклучува : Комплет од 4 Салфетки со големина од 20 Инчи на 20 Инчи. Додадете допир на час на вашата трпеза со поставување на овие елегантни салфетки за вечера кои помагаат во зголемувањето на вашето искуство за јадење. Материјал : Изработени од Сатенска Ткаенина, нашите салфетки може да се постават оставени од полнач или елегантно да се преклопат исто така, овие се одлични за хотели, ресторани и свадбени настани бидејќи убаво се надополнуваат со декор наоколу. Загарантирано Задоволство : овие крпа салфетки се еднократно и може да се мијат во машина повеќе пати во ладна вода со слични бои. Ние го направивме нашиот производ со екстремна грижа за апсолутно задоволство на клиентите. Ткаенина Од Сатенска Ткаенина За Стилски Поставки На Масата ● Создадете стилски поставки за маса со овие комплети од 4 висококвалитетни салфетки (50, 5х50, 5см).Направено од полистер за супериорна мекост и издржливост.●Идеален начин семејните оброци да се чувствуваат толку малку поспецијално, но тие се и многу практични. Нема потреба да создавате непотребно трошење, како хартиени салфетки кои штотуку се фрлаат, само пуштете ги во машината за перење и користете ги одново и одново.Со различните достапни бои, секој пат можете да и дадете различен изглед на вашата маса, да внесете допир на забава и елеганција во вашата кујна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди