.

.

New
100 ПАРЧИЊА Најлонски Патент За Повеќекратна Употреба Тешки 6 инчи,66 килограми Црно Прилагодувањебидете Ги Кабелските Врски Што Може Да Се Ослободат За Повеќенамен?

100 ПАРЧИЊА Најлонски Патент За Повеќекратна Употреба Тешки 6 инчи,66 килограми Црно Прилагодувањебидете Ги Кабелските

DEN 153.44

Тековен
Во продавницата

€Тешки патент врски q : работна температура од -22°F до 185°F и може да издржи максимална тежина од 66 килограми €Кабелски врски за повеќекратна употреба q : црните патент врски имаат добра решетка за опрема со растојание и лесни за прилагодување на големината за точно прилагодување што обезбедува цврсто вклопување. ●Корисно во секојдневниот живот : Широко се користи во управувањето со кабли под биро, под управување со кабли за биро,управување со кабли за биро,електрична опрема,дом,градина,ограда, индустриски.Ова е совршена работа за управување со кабли. ●Посилно за употреба : Користење на UL препознаен PA66 и ширина 0,3 инчи, а дебелината е 0,06 инчи.Рејтингот на запаливост Е 94 V-2.Осигурајте се дека може да се користи нормално во надворешни временски услови. ●Одличен избор : најлонските патент врски обично имаат работен век од 2 до 5 години, доколку се случи некој проблем, ве молиме контактирајте не преку Е-Пошта за задоволителни решенија. Широко се користи во управувањето со кабли под биро,под управување со кабли за биро,управување со кабли за биро,електрична опрема,дом,градина,ограда,индустриски.Ова е совршена работа за управување со кабли.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди