.

.

New
Цветни Слон Бебе Повивам Ќебе И Шапка Во Собата За Момче, Мека Еластична Слон Бебе Работи Спиење Вреќа Примање Ќебе за Доенчиња &засилувач; Новороденчиња

Цветни Слон Бебе Повивам Ќебе И Шапка Во Собата За Момче, Мека Еластична Слон Бебе Работи Спиење Вреќа Примање

DEN 175.84

Тековен
Во продавницата

ПОДОБРУВАЊЕ НА СПИЕЊЕТО Нашата Обвивка За Повивање Е Погодна За 0-6 Месечни Бебиња Лесен За Употреба. Дури И За Новите Родители. Одлично За Момчиња И Девојки8. Кожурецот Со Повивање Е Дизајниран Нежно Да Го Гушка Бебето За Цврстина Слична На Кожурец. Кожурецот Обезбедува Топлина И Сигурност Додека Координативната Капа Го Прави Совршениот Додаток Кога Документира Пресвртници Или Специјални Прилики.Најдобар Сет За Подароци За Туширање За Бебињаовие Супер-Меки, Лесни Повивачи За Вреќи За Спиење Се Совршен Подарок За Туширање За Бебиња За Нови Родители, Дизајниравме Многу Слатки И Погодни За Момчиња И Девојчиња Стилови Вреќа За Повивање За Да Ги Задоволат Вашите Различни Потреби. Тоа Е Идеален Подарок За Туширање За Бебиња, Родендени Или Божиќ Што Ќе Го Сака Секој Родител!Рацете Внатре, Рацете Надвор!Овие Лопатки Се Дизајнирани Да Бидат Меки, Еластични И Удобни За Вашето Бебе! Тие Се Наменети да Не Се Стегаат и Да Имаат Лабаво Чувство за Стапалата на Бебето, Овозможувајќи Многу Движење на Колкот. Поставувањето На Повивката Треба Удобно Да Се Потпира На Рамената На Бебињата, Или Можете Да Ги Доведете До Пазувите Со Рацете Надвор И Да Ја Третирате Како Ќебе!Пакетот Содржи : 1 X Бебе Повивање И Појавување На Шапкашто Чекаш? Земете Ја Вашата Денес, Пред Повторно Да Останеме Без Залиха!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди