.

.

New
Норман Роквел: Размислувајќи за Тремот Повторно Откриена Женска Серија-Автентична Регистрирана Колекторска Плоча

Норман Роквел: Размислувајќи за Тремот Повторно Откриена Женска Серија-Автентична Регистрирана Колекторска

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

3-та плоча Во Серијата Повторно Откриени Жени 8 1/2 " дијаметар. Ноулс Кина Компанија. 3-та плоча Во Серијата Повторно Откриени Жени. 8 1/2 " дијаметар. Ноулс Кина Компанија. "Размислување на Тремот" е третата плоча во ограниченото издание колекитон со наслов Роквел Повторно Откриена Женска Серија. Официјално сертифициран Од Роквел Друштвото На Америка. Вистински Роквел Класик.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди