.

.

New
Хром Завртка Ѕид Монтирани Тоалет Четка Држач Со Стакло Чаша Тоалет Чистење Четка Тоалет Полиран WC Четка Држач Тоалет Четка Тоалет Додатоци

Хром Завртка Ѕид Монтирани Тоалет Четка Држач Со Стакло Чаша Тоалет Чистење Четка Тоалет Полиран WC Четка

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Не грижете се за купување на нашите производи Ако не сте задоволни со купувањето, ветуваме целосна наплата. Ве молиме слободно контактирајте не. Вашето задоволство е нашата потрага по висококвалитетни производи за поттикнување. Држачот за четка за тоалет е изработен од издржлив материјал, издржлив. Држачот за четка за тоалет е погодно место за четка за Тоалет , лесен за пристап. Силна Носивост,основата има силна носивост и не е лесна за навалување. Овој држач за четка за тоалет има мазни линии и цврста структура. Не грижете се за купување на нашите производи. Ако не сте задоволни со купувањето, ветуваме целосна наплата. Ве молиме слободно контактирајте не. Вашето задоволство е нашата потрага по висококвалитетни производи за поттикнување. Држачот за четка за тоалет е изработен од издржлив материјал, издржлив. Држачот за четка за тоалет е погодно место за четка за Тоалет , лесен за пристап. Силна Носивост,основата има силна носивост и не е лесна за навалување. Овој држач за четка за тоалет има мазни линии и цврста структура. Фонмедон не се грижи за купување на нашите производи. Ако не сте задоволни со купувањето, ветуваме целосна наплата. Ве молиме слободно контактирајте не. Вашето задоволство е нашата потрага по висококвалитетни производи за поттикнување.Спецификации : Тоалет / Вц Четкаматеријал : Издржлив СУС 304 Нерѓосувачки Челик Со Стаклена Купуза : Тоалет / Бања / Туш Кабина / Тоалеттип : Додатоци За Бањаинсталација : Монтиран На Ѕид Боја : Хром / Црно / Злато / Розово Злато.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди