.

.

New
Ох! Садху Садху Одбор Нокти За Јога Медитација од Природно Дрво Од Пепел, Рачно Изработена Табла Садху За Почетници, Табла За Јога Нокти, Чекор 10мм, Asанти

Ох! Садху Садху Одбор Нокти За Јога Медитација од Природно Дрво Од Пепел, Рачно Изработена Табла Садху

DEN 1124.80

Тековен
Во продавницата

Садху Одбор Ох! Садху е моќна алатка за саморазвој и одржување на здравјето Нашите Табли За медитација Саду се направени од природно 100% дрво (не иверица) и се издржливи и удобни за употреба. Еколошки материјали : о! Садху одбор направен само од органско цврсто природно пепел дрво (ние не користиме иверица). Природното дрво од Пепел ви дава природна енергија, мирис и чувства. Ние ја покриваме Нашата Табла Садху само со масло и восок. Поцинкуваните нокти во таблите Саду се распоредени во форма на Цвет На Животот - симбол на духовен развој, метаморфоза и будење на свеста. Чекорот помеѓу ноктите е 0,39 ИНЧИ(10 мм). Садху таблите со 0,39 во растојанието помеѓу ноктите се идеални за почетници и искусни практичари. Вклучен сет : 2 табли За Садху, кутија за подароци, кутија за складирање, упатства и стапчиња за арома. Големина на 2 преклопени о! Садху одбори : 12.5 во (14 см) x 1. Големина на ноктите : 11.(12см) (до УС12, велика БРИТАНИЈА 11 големина на стапалото). Садху Одбор Ох! Садху е моќна алатка за саморазвој и одржување на здравјето. Нашите Табли За медитација Саду се направени од природно 100% дрво (не иверица) и се издржливи и удобни за употреба. Еколошки материјали : о! Садху одбор направен само од органско цврсто природно пепел дрво (ние не користиме иверица). Природното дрво од Пепел ви дава природна енергија, мирис и чувства. Ние ја покриваме Нашата Табла Садху само со масло и восок. Поцинкуваните нокти во таблите Саду се распоредени во форма на Цвет На Животот - симбол на духовен развој, метаморфоза и будење на свеста. Чекорот помеѓу ноктите е 0,39 ИНЧИ(10 мм). Садху таблите со 0,39 во растојанието помеѓу ноктите се идеални за почетници и искусни практичари. Вклучен сет : 2 табли За Садху, кутија за подароци, кутија за складирање, упатства и стапчиња за арома. Големина на 2 преклопени о! Садху одбори : 12.5 во (14 см) x 1. Големина на ноктите : 11.(12см) (до УС12, велика БРИТАНИЈА 11 големина на стапалото).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди