.

.

New
Клара Кларк Читање Перница, Назад Одмор Перница За Седи Во Кревет Со Раце за Деца &засилувач; Возрасни-Премија Рендан МЕМОРИЈА ПЕНА ТВ Седат Перница-Големи, Сива

Клара Кларк Читање Перница, Назад Одмор Перница За Седи Во Кревет Со Раце за Деца &засилувач; Возрасни-Премија Рендан

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

ДОЖИВЕЈТЕ КРАЈНА РЕЛАКСАЦИЈА : Не се задоволувајте со ништо помалку од најдоброто! Перницата За Читање Нестл е за разлика од која било задна перница што сте ја пробале претходно Поголем од другите перници за читање, цврст и целосно поддржувачки, нашиот потпирач за грб со раце е висок 31 инчи и ќе го поддржи и лулка целото тело, обвивајќи ве со пријатна топлина додека читате во кревет или гледате ТЕЛЕВИЗИЈА! Седнете и подгответе се за најдоброто искуство за релаксација во вашиот живот!. НЕОДОЛИВА УДОБНОСТ И ЛУКСУЗ : Покриена Со кадифен, луксузен, ох толку мек капак и исполнет со премија, висока густина, рендана мемориска пена што контурира во вашето тело за совршена количина на поддршка, нашата перница за одмор во кревет ќе ве прегрне како топла прегратка и ќе ве спречи да се наведнувате додека го користите вашиот лаптоп во кревет или играте видео игри на подот! Лесно носете ја перницата за читање во друга просторија со удобната рачка за носење за никогаш да не мора да правите компромис за удобноста. БОНУС ЏЕБОВИ И ПЕРНИЦИ што СЕ ОДВОЈУВААТ : Два пригодни џебови ви помагаат да создадете пријатно гнездо за да не мора да станувате откако конечно ќе се чувствувате навистина удобно! Малиот страничен џеб е корисен за складирање на далечински управувач, телефон, додека поголемиот заден џеб е совршена големина за чување дополнителни списанија, книги или таблет. Две перници што се одвојуваат на банџи жиците се прицврстени со еластични ленти и големи. Користете ги дополнителните перници за дополнителна лумбална поддршка, па дури и во скутот како одмор во книга!. ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ВАШЕТО ИСКУСТВО : Изберете од 12 живописни бои! Нашите кадифени меки навлаки за перници се отстранливи и се перат во машина за да можете да се опуштите со топол чај или кафе без да се грижите за излевање и дамки! Препорачуваме да купите дополнителни навлаки за да можете постојано да ја користите перницата додека се мие капакот или да одговарате на декорот во различни простории.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди