.

.

New
МЕГА Тркач H11/H8/H9/H16 LED Светилки ЗА Фарови - 6000k Дијамант Бела, 12v 40W 8000 Лумени, ПРЕДВОДЕНИ ЧИПОВИ Со Врвен Квалитет, Ip68 Водоотпорен Рејтинг, За Средно Светло, Долго Светл

МЕГА Тркач H11/H8/H9/H16 LED Светилки ЗА Фарови - 6000k Дијамант Бела, 12v 40W 8000 Лумени, ПРЕДВОДЕНИ ЧИПОВИ Со

DEN 479.20

Тековен
Во продавницата

Ip68 Водоотпорен Номинална Може Да Биде Подготвен автобус. Лесна Инсталација. ? 300% ПОСВЕТЛА ОД халоген-2 Еднострани C6 H11 LED Светилки НА Тркачот Мега-Мега СЕ направени со 30 Точки на ВРВЕН квалитет COB LED ЧИПОВИ по страна. Фокусираната шема на зракот ве спречува да го заслепите сообраќајот што доаѓа и дава пошироко видно поле ноќе. ? ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ-за разлика од другите ПРЕДВОДЕНИ фарови, нашите ултра-светли светла обезбедуваат целосен опсег на покривање од 360 степени. Ова помага да се спречат темни дамки, сенки и овозможува подобро возачко искуство без отсјај. Возете со мир на умот!. ? Канбус ПОДГОТВЕН За Откажување На АВТОБУСИ помага да се зголеми струјата на безбедно ниво, осигурувајќи дека вашето возило не носи пораки за грешки и работи како што се очекуваше за 98% од возилата. Некои автомобили може да бараат да се инсталираат дополнителни декодери За Автобуси.000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ТУРБО ВЕНТИЛАТОР за ЛАДЕЊЕ-вградениот моќен вентилатор со двојна топка рамномерно ја дисперзира топлината низ целата светилка за глава. Неговата супериорна способност за ладење го проширува животниот век на Вашата Сијалица За Фарови H11 на 50.000+ работни часови. ? ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Едноставно приклучете и играјте. Отстранете ги старите фарови, префрлете ги со НАШАТА СИЈАЛИЦА H11 led и поврзете го приклучокот. Одлично вклопување и надградба за склопот на светло, долго светло или магла на вашето возило!. ? 300% ПОСВЕТЛА ОД халоген-2 Еднострани C6 H11 LED Светилки НА Тркачот Мега-Мега СЕ направени со 30 Точки на ВРВЕН квалитет COB LED ЧИПОВИ по страна. Фокусираната шема на зракот ве спречува да го заслепите сообраќајот што доаѓа и дава пошироко видно поле ноќе. ? ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ-за разлика од другите ПРЕДВОДЕНИ фарови, нашите ултра-светли светла обезбедуваат целосен опсег на покривање од 360 степени. Ова помага да се спречат темни дамки, сенки и овозможува подобро возачко искуство без отсјај. Возете со мир на умот!. ? Канбус ПОДГОТВЕН За Откажување На АВТОБУСИ помага да се зголеми струјата на безбедно ниво, осигурувајќи дека вашето возило не носи пораки за грешки и работи како што се очекуваше за 98% од возилата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди