.

.

New
Гтрес Сент Патрикс Ден Капи За Момче Бејзбол Капа Смешни Капи, Тресете Ги Вашите Шамроки Капи За Момче

Гтрес Сент Патрикс Ден Капи За Момче Бејзбол Капа Смешни Капи, Тресете Ги Вашите Шамроки Капи За Момче

DEN 142.24

Тековен
Во продавницата

100% памук Протресете Ја Бејзбол Шапката За Мали Деца Може Да Се Пофали Со Модерен И Забавен Дизајн Што Ќе Го Направи Вашето Дете Да Изгледа Супер Стилски Додека Е Заштитено И Од Сонце. АТН : Измерете го Обемот На Главата На Вашето Дете Пред Купувањето.Секое Прашање За Нашата Шејк Шапка За Камионџии, Ве Молиме Слободно Контактирајте Не, Ќе Се Потрудиме Да Ви Служиме. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : Вниманието На Деталите Е Она што Ја Издвојува Нашата Шапка За Тресење На Вашите Шамроки Од Другите. Ние Користиме Само Најквалитетни Материјали, Стручна Изработка И Издржливи Шевови. Ова Е Долготрајна Капа Во која Сигурно Ќе Уживаат Во Сезоните што Доаѓаат. Заштита Од Сонце : Со 6 Вентилациони Дупки, Пријатни И Дише За Носење, Претходно Закривен Визир, Заштитете Ја Кожата На Вашето Дете Од Штетните Ув Зраци И Држете Ја Косата Подалеку Од Лицето И Очите Со Носење На Овој Удобен Шејк Вашите Шамроки Детски Капи Момчиња Девојки Играат Во Активности На Отворено. Протресете Ја Вашата Капа За Бејзбол Капа За Мали Деца За Момчиња И Девојчиња Цела Сезона Спортски Активности На Отворено. Висококвалитетен Тресете Ги Вашите Шамроки Хип Хоп Шапката Може Да Биде Погодна За Секоја Забавна Пригода, Погодна За Какви Било Празнични Подароци, Подароци За Роденден, Новогодишни Подароци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди