.

.

New
Божиќ Џингл Бел Елка Ѕвона Божиќ Бел Украс Џингл Бел Приврзоци Украс Декор: 10 парчиња Фото Шкафче

Божиќ Џингл Бел Елка Ѕвона Божиќ Бел Украс Џингл Бел Приврзоци Украс Декор: 10 парчиња Фото Шкафче

DEN 344.48

Тековен
Во продавницата

Божиќ Занает ѕвоно виси лесно и тоа ќе биде одличен додаток на вашата партија украси Ѕвона За Декорација Фина изработка, извонредна и реална шема, убава. Божиќ Венец Ѕвоно може да го украси вашиот дом, божиќната атмосфера и да го направи вашиот дом подобар!. Божиќни Ѕвона За Венец Овие Божиќни приврзоци се одличен додаток на Вашиот божиќен и празничен декор. Божиќното Дрво Занаетчиско Ѕвоно Светлина во тежина, тоа не ќе Вашиот елка гранки. Божиќ Занает ѕвоно виси лесно и тоа ќе биде одличен додаток на вашата партија украси. Ѕвона За Декорација Фина изработка, извонредна и реална шема, убава. Божиќ Венец Ѕвоно може да го украси вашиот дом, божиќната атмосфера и да го направи вашиот дом подобар!. Божиќни Ѕвона За Венец Овие Божиќни приврзоци се одличен додаток на Вашиот божиќен и празничен декор. Божиќното Дрво Занаетчиско Ѕвоно Светлина во тежина, тоа не ќе Вашиот елка гранки. Список на пакети 10 х Божиќни приврзоци Карактеристики-Големина : Околу 15,00Х9, 00Х2, 00см/ 5, 89Х3, 54Х0, 79инч. - Може да се закачи насекаде. Како Што Се, Новогодишни елки, излог и така натаму. - Боја : Избрана Боја. - Тие не се совршен избор за украсување, туку и одличен подарок за семејството и пријателите. - Материјал : Пластика+ железо. - Одговараат за многу прилики : Божиќ, елка, Роденден, прослави, забави, домашна градина, свадба, прослави, училиште. - лесно виси и тоа ќе биде одличен додаток на вашите украси за забави. - Изработен од пластика, железен материјал, безбеден, издржлив и не е лесен за. Опис на стоката Ова Е божиќен висечки приврзок, изработен од материјал. Може да ги користите за украсување на вашиот дом, канцеларија, кафуле и насекаде. Совршен за украси За Новогодишни елки и украси За Закачување божиќни забави за да ја осветли празничната атмосфера.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди