.

.

New
Окемео 30 стапки Полнач За Арло Про 3 Рефлектор, Внатрешен Надворешен Кабел за Полнење СО КК 3.0 Адаптер За Континуирано Полнење Про 3 Рефлектор

Окемео 30 стапки Полнач За Арло Про 3 Рефлектор, Внатрешен Надворешен Кабел за Полнење СО КК 3.0 Адаптер За

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Со стабилна енергетска ефикасност 9м/30 стапки екстра долго. Паметен чип за безбедно полнење. За внатрешна надворешна употреба. Континуирано полнење без да му наштети на батеријата На Арло Про 3 Рефлектор. ①Полнач Компатибилен Со Арло Про 3 Рефлектор За Поплави Овој полнач е само За" Про 3 Рефлектор"! Моделот" Арло Про 3 "и" Арло Про 3 Рефлектор " се различни. ●Нема Потреба Да Купувате Резервна Батерија●Едноставно поврзете ја со штекер во затворен простор и ставете Го Вашиот Про 3 Рефлектор на отворено. Нема потреба да ја симнувате батеријата на фотоапаратот за полнење повеќе. ●Нема Потреба Од Дополнителна Батерија●Лесно поврзете го овој полнач Со "АРЛО Про 3 РЕФЛЕКТОР" и приклучете го во штекер. Служат како континуиран кабел за напојување. ●Совршен За Внатрешна Надворешна Употреба ● Со јака отпорна на вода и магнетски дизајн, овој полнач може да се користи внатрешно на отворено насекаде во рамките на 30 стапки/9 метри( Забелешка : камерата за рефлектори не е вклучена). ●Купете Без Ризик За каков било проблем со квалитетот во рок од 6 месеци, издаваме замена или враќање на средствата. Исто така, најдете повеќе додатоци За Арло во продавницата Окемео со попуст. ①Полнач Компатибилен Со Арло Про 3 Рефлектор За Поплави Овој полнач е само За" Про 3 Рефлектор"! Моделот" Арло Про 3 "и" Арло Про 3 Рефлектор " се различни. ●Нема Потреба Да Купувате Резервна Батерија●Едноставно поврзете ја со штекер во затворен простор и ставете Го Вашиот Про 3 Рефлектор на отворено. Нема потреба да ја симнувате батеријата на фотоапаратот за полнење повеќе. ●Нема Потреба Од Дополнителна Батерија●Лесно поврзете го овој полнач Со "АРЛО Про 3 РЕФЛЕКТОР" и приклучете го во штекер. Служат како континуиран кабел за напојување. ●Совршен За Внатрешна Надворешна Употреба ● Со јака отпорна на вода и магнетски дизајн, овој полнач може да се користи внатрешно на отворено насекаде во рамките на 30 стапки/9 метри( Забелешка : камерата за рефлектори не е вклучена).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди