.

.

New
Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Андреа Лорен Дизајн Вештерство Уметност Микс Мат Винил Налепница Игри На Среќа Случај На Кожата Покритие Компат?

Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Андреа Лорен Дизајн Вештерство Уметност Микс Мат Винил Налепница

DEN 993.60

Тековен
Во продавницата

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Андреа Лорен Дизајн Производ Ултра Тенок и Супер Лесен. Вода и отпорност на избледување. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесно нанесување. Истражете уникатни дизајни со овие уметнички отпечатоци Од Американскиот дизајнер Андреа лорен. Таа ужива во предизвикот да создаде рачно врежани линокати од позитивни и негативни простори, ограничени бои и да остане поврзана со традиционалните рачно изработени уметнички техники. Ние ви се опфатени со најширокиот спектар На Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Андреа лорен дизајниран кожи на пазарот! Излезете и дајте му на вашиот уред нов нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Дизајниран за модерен начин на живот. Стилска прецизно опремена кожа направена од винил од врвен степен што го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна Инсталација. Самолепливата налепница е лесна за инсталирање и отстранување без да остави остатоци што го олеснува испробувањето на различни кожи и дизајни. Импресивни отпечатоци и дизајни. Направете вашиот уред визуелно да се истакнува со живописна кожа која е лесна, лесна и ефтина за замена. Ние нудиме најширок избор на дизајни за да одговараат на вашата личност и уникатно чувство за стил. Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Андреа Лорен Дизајн Производ Ултра-Тенки И Супер Лесни Вода И Бледнеат Отпор Заштита од отпечатоци од прсти И Гребнатини Самолепливи за лесно нанесување Лесно се отстрануваат без остатоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди