.

.

New
Кабел за кабел за полначи на податоци NICETQ за таблета за штит NVIDIA

Кабел за кабел за полначи на податоци NICETQ за таблета за штит NVIDIA

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Сосема ново, никогаш не се користи За таблетот Nvidia Shield (Wi Fi). Конектор : Микро USB. Користете го овој USB кабел за да се поврзете со вашиот компјутер за синхронизација и полнење или за полнење со постојните адаптери за USB моќност. Сосема ново, никогаш не се користи. За таблетот Nvidia Shield (Wi Fi). Конектор : Микро USB. Користете го овој USB кабел за да се поврзете со вашиот компјутер за синхронизација и полнење или за полнење со постојните адаптери за USB моќност. USB компјутерски кабел за компјутерски кабел за таблета NVIDIA SHIELD (WIFI) USB Data Sync & Charge Cable. Користете го овој USB кабел за да се поврзете со вашиот компјутер за синхронизација и полнење или за полнење со постојните адаптери за USB моќност. Совршено за вашиот дом или патување! Компактна и лесна синхронизација со вашиот компјутер наплатува уредот трансферира музика, видеа и пакети со датотеки вклучуваат : 1 x USB кабел за синхронизација и полнење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди