.

.

New
Меморијална слика на Мајамила 4x6, Сочувска фото рамка за губење на мама тато сакана, ротатибилна рамка за бегство за слика со крило на ангел, спомен сочувство Подаро

Меморијална слика на Мајамила 4x6, Сочувска фото рамка за губење на мама тато сакана, ротатибилна рамка за бегство за

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

【Меморијална рамка за слика】 Да се ​​збогуваме со некој близок не е лесно Овие рамки за меморијални слики се специјално дизајнирани за сеќавање на саканата личност, нудат начин да ги задржите длабоко во вашето срце. Секој што изгубил некој блиску до нив, ќе добие олеснување и утеха од тагата кога го допреле срцето со оваа рамка за симпатии. 【Идеални подароци за сочувство】 Оваа прекрасна меморијална рамка за фотографии за саканата личност е создадена од рустикално дрво во стил на фарма, и има украс на ангелско крило, испишан со спомен -цитат - „Оние што ги сакаме не одат, тие одат покрај нас секој ден . “, Дизајнирано да му оддаде чест на посебен пријател или член на семејството. Идеален подарок за ужаснување за жално срце. 360 ротирачки дизајн и совршена големина】 Оваа рамка за фотографии од дрво мери околу 9,2 x 8,4 инчи, може да вметне 2 фотографии назад во исто време и да се прикаже на биро или таблета, погодна за слики од 4x6 големини. Со специјален дизајн, меморијалната рамка за фотографии може да се ротира 360 °, двострани фотографии на дисплеј, и има две парчиња плексиглас со висока дефиниција за совршено прикажување и заштита на фотографии. 【Значајно учење】 Чувајте ги фотографиите од саканата личност кои веќе не се од наша страна на дофат, како да беа придружени, овој подарок во memoryубовна меморија е скапоцен и безвременски. Меморијалните фото -рамки ќе станат богатство на сеќавање во спомен на саканата личност, за да ни помогнат да се потсетиме на сите убави спомени и да потсетиме дека оние што ги сакаме сè уште се наоколу. 【Размислени спомен-подароци】 Спомен-рамка со ангел-крило е утешна и инспиративна за прикажување на слики од некој близок, може да биде слатка насмевка, среќен момент или белег на раст, ја прави рамката како внимателен спомен подарок, Подарок за сочувство, подарок за сочувство или подарок за погреб. Совршен подарок за да се негува сеќавањето на изгубениот член на семејството или пријател. 【Меморијална рамка за слика】 Да се ​​збогуваме со некој близок не е лесно. Овие рамки за меморијални слики се специјално дизајнирани за сеќавање на саканата личност, нудат начин да ги задржите длабоко во вашето срце. Секој што изгубил некој блиску до нив, ќе добие олеснување и утеха од тагата кога го допреле срцето со оваа рамка за симпатии. 【Идеални подароци за сочувство】 Оваа прекрасна меморијална рамка за фотографии за саканата личност е создадена од рустикално дрво во стил на фарма, и има украс на ангелско крило, испишан со спомен -цитат - „Оние што ги сакаме не одат, тие одат покрај нас секој ден .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди