.

.

New
Doitool 10 парчиња пролетни клипови јаки од барбел, коцки за вежбање јаки за тежина, клип -клип -клип за гира Обична обука за кревање тежина од скара

Doitool 10 парчиња пролетни клипови јаки од барбел, коцки за вежбање јаки за тежина, клип -клип -клип за гира

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Соодветни пролетни стеги за теретана, електрична енергија, вкрстено вклопување, кревање тегови и др Цврсто и лесен за употреба, спречете ги пролетните стеги на вашиот диск на глувче или мрена да се лизгаат. Пластичен материјал ракува со пролетни стеги, еколошки и безбедни за употреба. Пролетни стеги на телото на токли се изработени од врвен челичен материјал, нема да 'рѓаат. Одличен пролет за подароци за вашиот пријател и семејство. Соодветни пролетни стеги за теретана, електрична енергија, вкрстено вклопување, кревање тегови и др. Цврсто и лесен за употреба, спречете ги пролетните стеги на вашиот диск на глувче или мрена да се лизгаат. Пластичен материјал ракува со пролетни стеги, еколошки и безбедни за употреба. Пролетни стеги на телото на токли се изработени од врвен челичен материјал, нема да 'рѓаат. Одличен пролет за подароци за вашиот пријател и семејство. Карактеристики- Црна материјал-материјал од пластика- големина 7,5x7.5cmpackage, вклучувајќи пролетни јаки од 10pcs.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди