.

.

New
Г-дин Шилд [3-ПАКЕТ] Дизајниран За Samsung Galaxy J7 V J7V / J7 [Калено Стакло] Заштитник На Екранот Со Доживотна Замена

Г-дин Шилд [3-ПАКЕТ] Дизајниран За Samsung Galaxy J7 V J7V / J7 [Калено Стакло] Заштитник На Екранот

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Вклучете 3 ПАРЧИЊА Заштитник На Екранот Од Калено Стакло специјално дизајниран За Samsung Galaxy J7 V J7 V (2 Gen) / J7 (2 Генерација) (Веризон) Од гребнатини до капки со висок удар, вие сте заштитени Со Г-дин Шилд Хд Јасно Балистичко Стакло. Прецизно калено стакло со ласерско сечење направено со полирани, заоблени рабови. 99,99% HD Јасност и Точност На Екранот на Допир. Заштитени Од Г-Дин Штит Не-Кавга Живот Замена. Ве молиме Запомнете : samsung Galaxy J7 V J7 V (2 Gen) / J7 (2 Генерација) (verizon) екраните имаат закривени рабови што нашите заштитници на екранот не ги покриваат 100% , бидејќи со текот на времето би се лупеле предизвикувајќи фрустрација кај клиентите. Ние ги дизајниравме нашите заштитници на екранот, така што ќе имате максимална покриеност на вашиот уред со леснотија на инсталација и издржливост. За поцелосна заштита, препорачуваме да го спарите заштитникот на екранот по ваш избор Со Samsung Galaxy J7 V J7 V (2 Gen) / J7 (2 Генерација) (Веризон).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди