.

.

New
Алаза галопирајќи ја торбата за намирници со торбички за играчки за коњи за морски брегови, тезга за туширање, базен за пливање

Алаза галопирајќи ја торбата за намирници со торбички за играчки за коњи за морски брегови, тезга за туширање, базен за

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Материјал : полиестер Големина : 20,5 x 7,3 x 15 инчи, 0,6 инчи удобни ленти. Карактеристики : Пространа главен оддел, торбата има патент на врвот за да ги чувате сите ваши работи безбедни. Внатрешниот џеб PVC може да одговара на вашиот мобилен телефон, копчињата. Постојат 2 џебови од мрежи внатре може да ги задржат вашите предмети одделени и организирани. 2 џебови од страна за да ги држите шишињата со вода, папучи, сонцето или сонцето за сонце. Капацитет : Доволно голем за крпи, играчки, облека, лосиони, кармин, козметика, i Pad Air, Kindle. Повод : Совршен за плажа, пикник, базен, патување, спорт, пикник или теретана. Алаза е посветена Обезбедете производи со висок квалитет и го подобрува задоволството на клиентите. Одделни оддели за чување на предмети. Работни жени, медицински сестри, наставници и фудбалски мајки. Убави бои и обрасци за задоволување на различни потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди