.

.

New
CLD-V5 Прецизен автоматски фидер за завртки, автоматски диспензер за завртки, машина за уредување на завртки со функција за броење 110/220V

CLD-V5 Прецизен автоматски фидер за завртки, автоматски диспензер за завртки, машина за уредување на завртки со функција

DEN 3716.64

Тековен
Во продавницата

1 Модел на производи : KLD-V5. Димензии : 125 W * 180 H * 150dmm. Нето тежина : 3,25 кг. AC моќност : AC 110-240 V. Опсегот на должина на завртката : Помалку или еднаков на 20мм. CLD-V5 прецизен автоматски фидер за завртки, автоматски диспензерот за завртки, машина за засилување со функција за броење 110/220 VNote : Оваа машина има 110 V и 220 V, доаѓа со англиски прирачник за прикажување : Описи : 1. Модел на производи : KLD-V52. Димензии : 125 W * 180 H * 150 DMM3. Нето тежина : 3,25kg4. AC моќност : AC 110-240 V. Опсегот на должина на завртката : помалку или еднаков на 20мм6. Опсег на прилагодлива патека : 1. FL0151 POWER SUPTION : AC 110/220 VSCRECH Должина Опсег на должина : Помалку или еднаков на опсегот на патеката за автопат : 1.0мм-5,0мм Трбери Облик : М, завртки за прислушување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди