.

.

New
10 парчиња црвени 10p DIP 10 Позиција Прекинувач на позиција Doule Row 10Pin Pitch 2.54mm СВЕТСКИ СВЕТИ 10 ПИН

10 парчиња црвени 10p DIP 10 Позиција Прекинувач на позиција Doule Row 10Pin Pitch 2.54mm СВЕТСКИ СВЕТИ

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Пакетот вклучува : прекинувач за типот на слајд 10 x Материјал : пластика. Карактеристики : Микро. Број на модел : 10p. Пакетот вклучува : прекинувач за типот на слајд 10 x. Материјал : пластика. Карактеристики : Микро. Број на модел : 10p. Packain Cludes : 10 x Списоци за прекинувач на типот на слајд : Специфики за струја : 1Материјал : Пластични процеси : Микромодел Број : 10pswitch Тип : Toggle Switch Warranty : 7 Days Certification : CCC, CE, CQC, FCC, GS.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди