.

.

New
Хром сол со сол и сет на гуми од 4 парчиња од 1932 година Форд 5 прозорец топла шипка 1/18 од ACME A1805013W

Хром сол со сол и сет на гуми од 4 парчиња од 1932 година Форд 5 прозорец топла шипка 1/18 од ACME A1805013W

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми. Не доаѓа со прикажаниот автомобил. Дијаметар на предните тркала приближно : 1,5 инчи. Дијаметар на задните тркала приближно : 1,65 инчи. Сосема нова кутија. Вистински гумени гуми. Не доаѓа со прикажаниот автомобил. Дијаметар на предните тркала приближно : 1,5 инчи. Дијаметар на задните тркала приближно : 1,65 инчи. Сосема нови 1 : 18 скала со сол со сол со сол и сет на гуми од 4 парчиња од „1932 Форд 5 прозорец топла шипка“ од ACME A1805013 W.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди