.

.

New
Пионер исечен кожен електричен појас за напојување 10мм

Пионер исечен кожен електричен појас за напојување 10мм

DEN 2396.80

Тековен
Во продавницата

Легално со напојување 10 мм црн велур x 4 инчи широк. Направено во САД. Легално во USAPL, USPA, IPL, NASA, APF. Легално со напојување. 10 мм црн велур x 4 инчи широк. Направено во САД. Легално во USAPL, USPA, IPL, NASA, APF. Пионер исечен 1 ПРОНГ ВЕДЕЕ БЕЛТ 10 мм дебела x 4 инчи широка никел тока црна велур внатре и надвор од црните рабови Доживотно гаранција назад од пионерските ремени USPA / IPL Одобрени големини- Опсег на мерење за ременот во инчи X-Small- 22- 31inches мал-мал 27- 36 инчи Средно-31- 40 инчи големи- 35- 44 инчи X-LARGE- 39- 48 инчи XX-LARGE- 43- 52 инчи. Не изберете ја големината врз основа на големината на панталоните.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди