.

.

New
Melco 90 * 25mm MMF-09D24TS MM6 NC5332H74A 24V 0.22A 3WIRE ABB FAN, MMF-09D24TS-MM6

Melco 90 * 25mm MMF-09D24TS MM6 NC5332H74A 24V 0.22A 3WIRE ABB FAN, MMF-09D24TS-MM6

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Фан на Мелко Технорекс MMF-09 D24 TS MM6. MMF-09 D24 TS-MM6. Бренд : MELCO MODEL : MMF-09 D24 TS MM6 Напон : 24 V струја : 0,22 A Wireица : 3 Големина на линијата : 90*90*25 MMRemark : Испратете го од Кина во рок од 24 часа преку DHL Express, тогаш можете да го добиете околу 5 ~ 10 дена или така.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди