.

.

New
Голема подлога за греење на грбот на вратот Олеснување на болката со 4 нивоа за греење 2 часа автоматско исклучување, електрично топло грбно завиткување со брзо заг?

Голема подлога за греење на грбот на вратот Олеснување на болката со 4 нивоа за греење 2 часа автоматско исклучување,

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Ултра удобна фланела и дизајн без раце : Фланелот пријателски за кожата има елегантна текстура и мек допир што помага во жицата за греење поеднакво рамномерно Дизајнот на 2 магнетни токи и 2 ленти за рамо ви помагаат да ја прилагодите големината на подлогата за греење на вратот и грбот, добро ја задржува топлината кога ја носите подлогата за греење, за да можете да уживате во каде било. Брзо греење и безбедност : Контролорот за LED контролор за електрично греење има 4 поставки за греење. 2 часа автоматска функција за исклучување за да се обезбеди безбедност и заштеда на енергија. Дополнителен долг кабел овозможува дополнително движење при користење на подлогата за греење. Подлогата за греење има добиено сертификација на CE и GS, е во согласност со меѓународните стандарди за безбедност, а квалитетот е појасен, така што можете да го користите безбедно и со доверба. Преголемо олеснување на целото тело : Преголемата подлога за греење од 60 x 85 см обезбедува целосно и удобно покритие. Подлогата за греење обезбедува смирувачка топлина за ублажување на заморот. Главно дизајниран за рамената и вратот, подлогата за греење исто така може флексибилно да се примени на задниот дел, половината, стомакот, нозете и другите делови. Машината што може да се мие и да се перат со рака : Откако ќе се отстрани контролорот, целата подлога е машина што се мие за продолжен живот и секогаш хигиенски мека, така што секогаш имате чиста и топла подлога за греење. Подарок за затоплување : Оваа подлога за греење на вратот и рамото е подарок за пријатели, семејство и за себе. Висока прилагодлива јака, лесни рабови и прилагодливи копчиња обезбедуваат прилагодено вклопување и удобност за повеќето типови на тело. Карактеристики на подлогата за греење : 1. Фланелот пријателски за кожата има елегантна текстура и мек допир што помага во жицата за греење поеднакво рамномерно. Дизајнот на 2 магнетни токи и 2 ленти за рамо ви помагаат да ја прилагодите големината на подлогата за греење на вратот и грбот, добро ја задржува топлината кога ја носите подлогата за греење, за да можете да уживате во каде било.Електричен контролер на подлогата за греење има 4 поставки за греење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди