.

.

New
Basudam Women'sенски плус Поло фустан Поло без вградени шорцеви, голф тениски фустан за влага за жени за жени

Basudam Women'sенски плус Поло фустан Поло без вградени шорцеви, голф тениски фустан за влага за жени за жени

DEN 479.84

Тековен
Во продавницата

Машинско миење ладно, суво суво ниско или виси суво Не користете омекнувач на ткаенини. 55% памук, 40% полиестер, 5% спандекс. Затворање на копчињата. Влакнување на влага, дишење, брзо сува и еластична ткаенина ве одржуваат ладни и свежи за време на спортот. Designенски атлетски облека за атлетска облека Поло -јака со тенок, вграден исечен криви на вашиот раст. Не гледајќи со умерена должина спортски фустани ви овозможува да избегнете какво било срам и да се движите без никакво ограничување. Класична мода - краток ракав, цврста боја, плакета со 5 копчиња, фустани за тениски тени за лето. Совршен за тенис, голф, училиште, забава, одбојка, бејзбол, навивачка, фитнес, трчање, пешачење, плажа, слободно време и така натаму. 55% памук, 40% полиестер, 5% спандекс. Затворање на копчињата. Влакнување на влага, дишење, брзо сува и еластична ткаенина ве одржуваат ладни и свежи за време на спортот. Designенски атлетски облека за атлетска облека Поло -јака со тенок, вграден исечен криви на вашиот раст. Не гледајќи со умерена должина спортски фустани ви овозможува да избегнете какво било срам и да се движите без никакво ограничување. Класична мода - краток ракав, цврста боја, плакета со 5 копчиња, фустани за тениски тени за лето. Совршен за тенис, голф, училиште, забава, одбојка, бејзбол, навивачка, фитнес, трчање, пешачење, плажа, слободно време и така натаму. Activeените активни облеки за облека за употреба на перформанси имаат ткаенина за дишење, пријателска со кожата, влага, лесна, истегната компресија. Краток ракав, цврста боја, плоча со пет копчиња со засилено дно, уникатно извезено лого на градите, јака од моден заварување, тенок фит фустан за голф поло за лето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди