.

.

New
Тексас Јакна Женски Врвен Еднобоен Исечен Тенок Фит Гроздобер Три Четвртини Ракав Јакна

Тексас Јакна Женски Врвен Еднобоен Исечен Тенок Фит Гроздобер Три Четвртини Ракав Јакна

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Памук Затворање на бравата. Попуст : По купувањето, можете да оставите порака за да ја забележите вашата висина и тежина, и веднаш можете да намалите 5 јуани. Материјал : Изработен од полиестер-памучен материјал, ткаенината е пријателска за кожата и се чувствува удобно. Карактеристики : Класична Дамска Тексас Јакна, Дизајн На Ревер, Затворање На Копчиња, Модна Јакна, Класична Тексас Јакна, Искинати Фармерки, Секси Тексас Јакна, Полите Со Реси. Прилика : Совршен за домашна облека, клуб, уличен стил, работна канцеларија, одмор, излегување, секојдневен итн. Појавување : женската трендовска тексас јакна може лесно да се комбинира со фустани, фармерки, секојдневни здолништа и чизми. Material : Cotton Material : Polyester Material : Acetate Material : Acrylic Style : Vintage Hooded : Yes Origin : CN(Origin) Season : Spring/Тип На Есенска Шема : Цврста Облека Должина : Краток Тип : Редовен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди