.

.

New
Mollal Microphone интервју микрофон Универзален микрофон компатибилен за телефон/DSLR/DV камера

Mollal Microphone интервју микрофон Универзален микрофон компатибилен за телефон/DSLR/DV камера

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

➤ Намалување на бучавата од околината што треба да се подигне и да се обезбеди квалитетот на звукот ➤ Работи ефикасно на заштитено електромагнетно мешање, намалување на механичка бучава, кликнување на камерата и друга бучава од вибрации. ➤ Може да се примени за разни ситуација, фотографија, интервјуа и други прилики, лесно поставување. ➤ Со стандардни спецификации на универзалниот конектор, може едноставно да се поправат на камерата. Microfone Микрофон за кондензатор на чувствителност за подобрување на квалитетот на снимањето. Безжичен : Wiredmicrophone Тип : Кондензаторски објекти : Посветено за снимање на доза на мојата продавница и среќен шопинг!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди