.

.

New
Американско Знаме Череп Автомобил Налепница-Лоша Риба Обичај Налепници-Смешни Симпатична Налепница-Премиум Сјај Постојан Винил Водоотпорен 6 Години Внатрешен От?

Американско Знаме Череп Автомобил Налепница-Лоша Риба Обичај Налепници-Смешни Симпатична Налепница-Премиум Сјај Постојан

DEN 239.20

Тековен
Во продавницата

Водоотпорен и издржлив со години уживање! Лесно се поставува на автомобил, прозорци, ретровизори, правилно подготвен Во Спротивно, може лесно да падне Излупете ја налепницата од листот полека или прво исечете ја на мали делови. Се справи со внимателно. Не ја откинувајте целата долна хартија одеднаш. Откинете еден дел додека лепите еден дел. Измазнете ја налепницата на ѕидот со едната рака, во исто време, излупете ја потпорната хартија на потпорната хартија на налепницата на ѕидот со друга рака. Користете ја тврдата картичка нежно изгребете од навнатре до заокружете и ослободете се од меурчињата. Пакетот вклучува 1. Винил Ѕид Налепница 2. Упатства За Апликација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди