.

.

New
Торба За Актовка за Лаптоп iCozzier, 13-13, 3 Инчен Лаптоп Ракав Електронски Додатоци Организатор Месинџер Торба За Носење За 13,3 Macbook Air, Macbook Pro, Hp, Dell Lotebook

Торба За Актовка за Лаптоп iCozzier, 13-13, 3 Инчен Лаптоп Ракав Електронски Додатоци Организатор Месинџер Торба

DEN 271.84

Тековен
Во продавницата

Мрежа, Стп Кожа Дизајн на Торба за Складирање електронски Додатоци : џебот За Лаптоп и Џебовите За Додатоци се одвојуваат. Една страна за 13,3 инчен лаптоп/ i Pad.Друга страна има 2 отворен џеб и 6 мрежеста торба, лесно може да постави адаптер за напојување, глувче, телефон итн.Еластичните јамки, исто така, можат да држат разни предмети. Стилски Оригинален Дизајн : Надворешна употреба висококвалитетен издржлив водоотпорен материјал, рачка со стп кожа. Повеќето разноврсна организација систем дизајниран да се одржи предмети цврсто. Мултифункционален : Лесен и издржлив. Двоен патент и дизајн со повеќе џебови, поудобен за употреба.Водоотпорен, кој ефикасно ја попречува водата и пареата. Не грижете се дали вашиот лаптоп компјутер и додатоци ќе бидат влажни од прскање вода или дожд. Практична Рачка : горната рачка наместо странична рачка, така што ја олеснува излегувањето на торбата за лаптоп од ранецот или куферот.Ако имате тенденција да ги испуштите работите, така што куќиштето на лаптопот што има рачка е многу погодно,бидејќи можете да го носите користејќи ја рачката,не мора да ја држите и да се грижите дали ќе ви се лизне од раката.Многу мала тежина за мажи или жени дама девојка. Надворешни Димензии : 340мм х 240мм х 30мм, одличен Погоден за лаптоп од 13-13, 3 инчи, Macbook Air,Macbook Pro,Hp, Dell Lotebook. Мрежа, Стп Кожа. Дизајн на Торба за Складирање електронски Додатоци : џебот За Лаптоп и Џебовите За Додатоци се одвојуваат. Една страна за 13,3 инчен лаптоп/ i Pad.Друга страна има 2 отворен џеб и 6 мрежеста торба, лесно може да постави адаптер за напојување, глувче, телефон итн.Еластичните јамки, исто така, можат да држат разни предмети. Стилски Оригинален Дизајн : Надворешна употреба висококвалитетен издржлив водоотпорен материјал, рачка со стп кожа. Повеќето разноврсна организација систем дизајниран да се одржи предмети цврсто. Мултифункционален : Лесен и издржлив. Двоен патент и дизајн со повеќе џебови, поудобен за употреба.Водоотпорен, кој ефикасно ја попречува водата и пареата. Не грижете се дали вашиот лаптоп компјутер и додатоци ќе бидат влажни од прскање вода или дожд. Практична Рачка : горната рачка наместо странична рачка, така што ја олеснува излегувањето на торбата за лаптоп од ранецот или куферот.Ако имате тенденција да ги испуштите работите, така што куќиштето на лаптопот што има рачка е многу погодно,бидејќи можете да го носите користејќи ја рачката,не мора да ја држите и да се грижите дали ќе ви се лизне од раката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди