.

.

New
КАТИ ЛОКСТОН ДЕЦА МАЛИ 39,25 x 27,5 Сите памучни плетени фрлаат ќебе во сива боја

КАТИ ЛОКСТОН ДЕЦА МАЛИ 39,25 x 27,5 Сите памучни плетени фрлаат ќебе во сива боја

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Памук Завиткајте ги со многу loveубов во ова snuggly плетено бебе ќебе дизајнирано од Кејти Локстон; Ова слатко ќебе е завршено со малку извезено јазиче што вели „Добредојдовте на светот“. Внимателно плетени да бидат меки и нежни против деликатна кожа; Изработен од 100% памучен материјал; Само машина за перење и само суво на воздухот. Blankебе за расадници за расад мери приближно 39,25 x 27,5 инчи; Се тркала убаво и компактно за да се вклопи во торба за бебиња кога е во движење. Осигурете се дека вашето малечко е удобно оваа сезона; Дајте го ова ќебе како бебе туш или подарок за роденден; Одлично како постелнина, ќебе за скут или ќебе со шетач со дополнителна мека конструкција. Спакувано во официјална презентација на Кејти Локтон, кутија за подароци; Испораки сите заедно во заштитно пакување. Завиткајте ги со многу loveубов во ова snuggly плетено бебе ќебе дизајнирано од Кејти Локстон; Ова слатко ќебе е завршено со малку извезено јазиче што вели „Добредојдовте на светот“. Внимателно плетени да бидат меки и нежни против деликатна кожа; Изработен од 100% памучен материјал; Само машина за перење и само суво на воздухот. Blankебе за расадници за расад мери приближно 39,25 x 27,5 инчи; Се тркала убаво и компактно за да се вклопи во торба за бебиња кога е во движење. Осигурете се дека вашето малечко е удобно оваа сезона; Дајте го ова ќебе како бебе туш или подарок за роденден; Одлично како постелнина, ќебе за скут или ќебе со шетач со дополнителна мека конструкција. Спакувано во официјална презентација на Кејти Локтон, кутија за подароци; Испораки сите заедно во заштитно пакување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди