.

.

New
Блинглајтс Ксенон Халоген Магла светла компатибилен со 1997-2010 Доџ дакота 05 06 07

Блинглајтс Ксенон Халоген Магла светла компатибилен со 1997-2010 Доџ дакота 05 06 07

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

(2) 55 Вати 4300к Светилки 10,000 К ПРЕДВОДЕНА Паркинг Светло. Фотометриски Дизајнирани Стврднати Стаклени Леќи. Вклучен Приклучок За Жици + Засилувач и Реле + 3-Насочен Прекинувач За Рокери. Слободен Шапка-Во Вредност од 1 19. (2) 55 Вати 4300к Светилки. 10,000 К ПРЕДВОДЕНА Паркинг Светло. Фотометриски Дизајнирани Стврднати Стаклени Леќи. Вклучен Приклучок За Жици + Засилувач и Реле + 3-Насочен Прекинувач За Рокери. Слободен Шапка-Во Вредност од 1 19. Сакате да го разубавите хоризонтот? Линијата На Светла со високи перформанси ќе го направи трикот. BL-300w нуди перформанси и осветленост На Ксенон H. светилки и имаат фотометриски дизајнирани стврднати стаклени леќи кои пробиваат низ темнината во која било временска состојба. Моделот на зрак од 90 степени е и широк и далекусежен, метално куќиште од леано леано 55w H3 ксенон 4300 K бели светилки во комбинација со 10.000 K LED светилки ЗА паркирање, 3,5" d x 2 светилки, држачи за монтирање тешки работи, прекинувач со 3 функции, вклучен луксузен ремен за жици. Блинглајтс е еден од вистинските лидери во индустријата за осветлување. Тие произведуваат врвна опрема за осветлување. Светилките за рефлектори се издвојуваат како"светла со став".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди